Malý modrý dinosaurus aneb pohádka na "dobrou" noc aneb souhrn bagrovitých hlášek

14. dubna 2007 v 13:27 | Darik |  Mé chvilkové záchvaty filosofie
Za devatero kadibudkami a desatero kaktusy, žil byl jeden malej modrej dinosaurus, kterej se jmenoval Vilém. Ale Vilém byl chudák. Ne proto, že byl modrej (modrá je totiž děsně moderní barva), ale proto, že se mu všichni kvůli tý barvě posmívali (a nechtěli si dát vysvětlit, že je modrá vlastně děsně módní). Ale jednou se ve Vilémovi probudila naděje, že by snad nemusel vypadat jako jako když hnije. dočelt se totiž, že o "zázračném kouzelníkovi Kakanošovi, který vyléčí, vše, co vás trápí!" Vilém se okamžitě rozhodl, že hned druhý den za tím kouzelníkem Kakanošem zajde.
Druhý den si Vilém pučil u firmy Arašíd & spol. bagr, se ktarým se hodlal ke Kakanošovi dostat (a taky chtěl udělat s bagrem dobrej dojem). Vilém se bagroval přes devatero kadibudek a destatero kaktusů, než se konečně ke Kakanošovi dobagroval.
Vilém vešel do Kakanošova kouzelnického doupěte a hrozně se lekl. Na dveřích do doupěte visela na hřebíku přišpěndlená kostra, pod kterou bylo napsáno KOSŤA OBECNÝ. Dveře se se skřípěním otevřely, a Vilém vešel dovnitř. Za dubovým stolem seděl kouzelník Kakanoš. Vilém si hned všiml, že má na hlavě paruku ze Slámy, která ale vypadala jako Květák. V ponurým doupěti poletoval Ťuhýk. "Co chceš!" zeptal se nevrle Kakanoš. "Nechci bejt modrej dinosaurus, všichni se mi smějou..." Odpověděl Vilém. Kakanoš vytáhl źe šuplíku kouzelnickou hůlku, která vypadala jako Haluze, a začal kouzlit. A už chtěl vyslovit kouzelný zaklínadlo, když tu se v doupěti objevil Růžovej mrak. Růžovej mrak se jen tak bagroval světem, a jak tak snil o nějakejch blbostech, připletl se Kakanošovi pod kouzelnickou hůlku, která ale vypadala jako Haluze. Kakanoš si toho nevšim a řekl zaklínadlo. A to byl průšvih.
Jak se tak ten Růžovej mrak bagroval před Viémem, zaklínadlo zapůsobilo na voba. Z růžovýho mraku se stala modrá Gorila a z Viléma Surikata....ale....růžová Surikata. Když Kakanoš viděl, jak to podělal, radši spáchal sebevraždu (Asi se bál, aby ho Vilém a mrak nehnali před soud za újmu na zdraví) a Spadl do vlastního septiku... Vilém už vůbec nebyl smutnej, nikdo se mu neposmíval. Gorila se někam vypařila. Když vyšel Vilém před doupě, zjistil, že mu ta blbá Gorila ukradla bagr. Ale to Névádí, Névadí - důležitý je, že už není modrej. A od tý doby už nebyl Vilém smutnej. A dostal novou přezdívku -Vilém Veselý.......
Konec
PS: Gorila se s bagrem vybagrovala do příkopu a dostala pokutu za poražení patníku.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Floyd | 15. dubna 2007 v 21:07 | Reagovat

wow...já jsem mlžná gorila, která smrdí jak evan. Pokud někoho zajímá proč...protože bagr. ale dobrý:))))

2 Daggy | 13. května 2007 v 12:10 | Reagovat

Doufam, že jsem nevynechala nějaký bargrovitý hlášky, protože to bych to musela přepisovat :-O

3 ´veronika-blazkova | 2. června 2010 v 14:20 | Reagovat

dino-park-sopka-ohně

4 VERCA | E-mail | 20. června 2010 v 18:23 | Reagovat

SKVELA POHADKA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.